Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Zatrudnię Pracownika Biurowego

Kancelaria Notarialna Wojciech Gołębiewski
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Kancelaria Notarialna Wojciech Gołębiewski we Włocławku

Zakres obowiązków:
1. Bezpośrednia obsługa klienta
2. Praca w systemie rejestracji aktów notarialnych Notariat
3. Prowadzenie spraw administracyjnych i biurowych kancelarii
4. Obsługa sekretariatu, w tym odbiór połączeń telefonicznych
5. Odbiór korespondencji oraz wysyłka poczty
6. Zarządzanie terminarzem
7. Obsługa poczty email

Wymagania
1. doświadczenie w pracy w Kancelarii Notarialnej - WYMÓG KONIECZNY,
2. Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych
3. Wysoka kultura osobista
4. Punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
5. Wielozadaniowość
6. Umiejętność obsługi programu Microsoft Excel na poziomie podstawowym

Informacje o stanowisku
1. Praca w godzinach 8-16
2. Umowa o pracę, na czas określony (3 miesiące okres próbny)
3. praca od 01 lutego 2024 roku