Konstruktor / technolog urządzeń oraz maszyn przemysłowych

  • Fijewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Mechatronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe o specjalizacji: mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub osoba studiująca na wybranych kierunkach, mile widziane doświadczenie w konstruowaniu maszyn oraz urządzeń przemysłowych (Młode osoby z wykształceniem kierunkowym chcące zdobyć doświadczenie), bsługa programów Solidworks oraz AutoCad, umiejętność tworzenia oraz czytania rysunków technicznych, dokładność, rzetelność, precyzja, miejętność pracy w zespole, komunikatywność, możliwa praca w delegacjach, prawo jazdy Kat.B, dodatkowe kwalifikacje mile widziane. Kontakt osobisty, telefoniczny - 576 995 685 - Arkadiusz Józefowicz lub e-mail: ajozefowicz@arotech.com.pl w tytule podając nazwę stanowiska na którą kandydat aplikuje.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)