STAŻ dla Dietetyka

Naturhouse Częstochowa
  • Częstochowa, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Stażysta do poradni w Częstochowie

Sieć poradni dietetycznych Naturhouse przyjmie na płatny staż dietetyka zarejestrowanego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie, w ramach aktywizacji osób bezrobotnych do 30. roku życia.
DIETETYKA
Opis stanowiska: Pomoc w prowadzeniu kompleksowego poradnictwa dietetycznego w poradni prywatnej (Poradnia Naturhouse Częstochowa Wolności).
Zakres obowiązków:
współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
efektywne kierowanie działalnością punktu
opracowywanie materiałów merytorycznych
budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
zaangażowane uczestnictwo w akcjach i promocjach prowadzonych przez NH
dbanie o wizerunek i czystość placówki
tworzenie treści do social media
obsługa programów sprzedażowych

Wymagane:

Wykształcenie wyższe: preferowana Dietetyka na uczelni medycznej oraz Technologia Żywności i Żywienia ze specjalizacją Dietetyka lub Żywienie Człowieka
Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem
Zaangażowanie i inicjatywa własna ( gotowość do odbycia 3-tygodniowego szkolenia)
Otwartość na rozwój
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: @ W tytule maila prosimy wpisać „Rekrutacja Dietetyk staż 2024″

Oferujemy

Odbycie praktyk u doświadczonego dietetyka w profesjonalnej poradni dietetycznej
Szkolenie ( 3 tygodniowe) i możliwość rozwoju
Możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)