Pracownik Kancelarii

Polska Kancelaria Prawna sp z. o o
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma prawnicza z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracownika do działu biurowego na stanowisko Pracownik Kancelarii.

Wymagania

- Wykształcenie prawnicze
- Doskonała znajomość prawa i terminologii prawnej
- Umiejętność obsługi pakietu biurowego
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zadania:
- Obsługa korespondencji i dokumentacji prawniczej
- Wsparcie działu prawnego w codziennych zadaniach
- Organizacja spotkań i konferencji
- Koordynacja obiegu dokumentów

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej kancelarii
- Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze prawa
- Przyjazne środowisko pracy
- Konkurencyjne wynagrodzenie

CV prosimy przesyłać na adres @ . W temacie wiadomości prosimy wpisać "Pracownik Kancelarii - Imię Nazwisko".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)