Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Kierowca/pracownik gospodarczy

Szkoła Specjalna
  • Włoszczowa, świętokrzyskie pow. włoszczowski

Inny

Umowa o pracę

Szkoła Specjalna we Włoszczowie zatrudni osobę do pracy na stanowisku: Kierowca/Pracownik gospodarczy.

Zakres obowiązków:
- dowóz i odwóz dzieci busem,
- dbanie o bezpieczeństwo w czasie jazdy,
- wykonywanie prac konserwatorskich w budynku szkoły i na zewnątrz,
- praca od poniedziałku do piątku.

Wymagania

- prawo jazdy kat. D
- posiadanie kwalifikacji zawodowych związanych z pracą na stanowisku kierowcy, tj.:
1. brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
2. brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
3. ukończone szkolenie okresowe
4. ukończone 23 lata
- zaświadczenie o niekaralności
- umiejętność wykonywania drobnych prac naprawczych i konserwatorskich
- wysoka kultura osobista, opanowanie, komunikatywność, dyspozycyjność.

Prosimy o wysyłanie CV poprze portal lent.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.