Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Doradca Serwisowy

BTC Czapka Sp. J.
  • Skoczów, śląskie pow. cieszyński

Inny

Umowa o pracę

Firma BTC Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Truck poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Serwisowy.

Zakres obowiązków:
-obsługa Klientów przekazujących samochody Mercedes-Benz Truck do Działu Serwisu;
-obsługa w oparciu o najwyższe standardy BTC Czapka Sp. J. i Mercedes-Benz;
-utrzymywanie relacji z obecnymi klientami;
-dążenie do realizacji celów z zakresu usług serwisowych;
-przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami;
-udzielanie porad technicznych klientom w zakresie serwisu samochodów ciężarowych;
-analiza zgłoszeń naprawczych i diagnozowanie usterek;
-konsultacje z mechanikami oraz udzielanie im wsparcia w rozwiązywaniu problemów;
-dobieranie odpowiednich części zamienne i nadzór nad zamówieniami;
-monitorowanie postępów prac serwisowych i dbanie o terminowość.

Wymagania

-doświadczenie w handlu, w obsłudze klienta w serwisie samochodów ciężarowych;
-znajomość różnych systemów i podzespołów tych pojazdów;
-umiejętność diagnozowania usterek i dobierania odpowiednich rozwiązań;
-znajomość obsługi komputerów i programów diagnostycznych;
-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
-zaangażowanie i nastawienie na realizację celów;
-umiejętność nawiązywania długoterminowych relacji biznesowych z klientami;
-motywacja do rozwoju, pasja do motoryzacji;
-umiejętność pracy w zespole;
-umiejętność szybkiego uczenia się;
-umiejętność organizacji pracy własnej;
-umiejętność planowania i nadawania zadaniom rang ważności;
-nienaganna prezencja;
-wysoka kultura osobista;
-prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
-narzędzia sprzedażowe;
-długoletnia współpraca;
-atrakcyjny system wynagrodzeń;
-przyjazne środowisko pracy oraz dobre warunki zatrudnienia;
-wsparcie szkoleniowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
-benefity (paczki świąteczne, bony w formie kart podarunkowych, imprezy integracyjne).

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze serwisu samochodów ciężarowych i chciałbyś dołączyć do zgranego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV lub kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.