Szwaczka/krawcowa

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Krawiec

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Szwaczka maszynowa
  • Inne wymagania: Praca w systemie I zmianowym w godz. 6:00-14:00 lub 7:00-15:00. Pierwsze 3 miesiące - umowa zlecenie, później umowa o pracę w systemie akordowym. Wymagane jest doświadczenie w krawiectwie, umiejętność szycia na maszynach przemysłowych - stębnówka, overlok, dziurkarka, znajomośc róznych technik szycia, dostosowywania i naprawy odzieży, uczciwość i obowiązkowość, dokładność, staranność, dobra organizacja czasu pracy
    Kontakt osobisty lub tel: - Bieńkowska Dominika - 601 677 445 Jeśli nie masz jeszcze dużego doświadczenia ale lubisz szyć - zapraszamy na okres próbny, w trakcie, którego nasze doświadczone szwaczki sprawdzą Twoje umiejętności i będą Cię wspierać w ich rozwoju.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 500 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)