KUCHARZ - oferta pracy

COS-OPO w Zakopanem
  • Zakopane, małopolskie pow. tatrzański

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane poszukuje w procesie naboru zewnętrznego
KUCHARZA
Rodzaj stosunku pracy: umowa zlecenie / umowa o pracę.
Wymagania oczekiwane od kandydata:
- wykształcenie w zakresie sporządzania potraw i napojów,
- doświadczenie w pracy na stanowisku pokrewnym,
- wysoka kultura osobista,
- sprawność fizyczna,
- chęć do pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność (praca zmianowa),
- miły i życzliwy sposób komunikacji,
- odpowiedzialność.
Skrócony zakres zadań przewidzianych do wykonywania na stanowisku pracy:
- przygotowywanie potraw i dań zgodnie z zamówieniem, zlecona dietą czy indywidualnym żywieniem,
- zabezpieczenie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych przed zepsuciem,
- przestrzeganie obowiązujących przepisów kulinarnych i ustalonych receptur.

Oferujemy

- umowę zlecenie, a po sprawdzeniu się umowę o pracę,
- zatrudnienie w sektorze finansów publicznych i atrakcyjne warunki pracy i płacy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- pakiet benefitów: posiłki pracownicze, Pracownicze Plany Kapitałowe, szkolenia związane z wykonywaną pracą, możliwość korzystania z bogatej bazy sportowej i odnowy biologicznej, wczasy pracownicze w Ośrodkach COS zlokalizowanych w najpiękniejszych zakątkach Polski.

Aplikacje można składać w formie papierowej do Sekretariatu Ośrodka lub drogą elektroniczną na adres e-mail: @ Nie oferujemy zakwaterowania. Więcej informacji pod numerem telefonu .
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)