Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego

Fundacja Możesz Więcej
  • Kielce, świętokrzyskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Fundacja Możesz Więcej ogłasza nabór na stanowisko Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego.

OPIS STANOWISKA
- opieka nad dziećmi podczas pobytu w Placówce Wsparcia Dziennego,
- prowadzenie zajęć/zabaw z grupą dzieci,
- pomoc dzieciom w nauce i przygotowaniu prac domowych.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:
1. Wykształcenie wyższe na kierunku:
- pedagogika, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub
- inny kierunek, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub
- dowolny kierunek uzupełniony studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej lub - dowolny kierunek oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela;
2. Udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;
3. Nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie
jest mu ograniczona ani zawieszona;
4. Wypełnia obowiązek alimentacyjny – w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niego wynika z tytułu egzekucyjnego;
5. Nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
6. Nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym
z dostępem ograniczonym.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Praca w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu.

CV wraz ze skanami dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań wobec Kandydatów proszę przesyłać na adres e-mail: @ lub @