Pomocnik magazyniera wrocław i warszawa

Business line suport
  • Wrocław, dolnośląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pomocnik magazyniera

Tylko dla osób prowadzących własną działalnośc gospodarczą, lub gotowi, żeby ją założyć.

Mogą być obcokrajiowcy, ale z komunikatywną znajomością jęz. polskiego.

Wymagane

2 lata doświadczenie (nie musi być w mgazynie)
znajomość aplikacji Word i Excel
mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego - spalinowe

Zadania

rozładunki i załadunki towaru mechaniczne i ręczne - metale kolorowe (aluminium, miedź, mosiądz, itd.)
sortowanie towaru
kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanego towaru
prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie CDN XL
przestrzeganie zasad BHP przy transporcie, składowaniu i magazynowaniu towaru
bieżące prace zlecone

Oferta

umowa B2B
wynagrodzenie netto 10.000 PLN
obsługa księgowa prowadzonej jednoosobowej działalności gospodarczej
praca na 1 zmianę 8-16 pon-pt (bez nadgodzin)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)