Policjant służby prewencji. w zależności od potrzeb i predyspozycji kandydata pracodawca oferuje moż

  • Złotoryja, dolnośląskie pow. złotoryjski

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe,pomaturalne/policealne,średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe
  • Inne wymagania: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojeniowych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 5300,00 dla osób do 26 lat; 4930 dla osób powyżej 26 roku życia. Miejsce wykonywania pracy KKP Złotoryja, PP w Świerzawie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)