PRACOWNIK MAGAZYNU

EKO_PAK WIK
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Magazynier

Umowa o pracę

„EKO-PAK WIK”
WŁOCŁAWEK

Miejsce pracy Włocławek

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe
Gotowość do pracy
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność obsługi komputera
Doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane
Prawo jazdy kat. B mile widziane
Wymagane posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego (Wózki jezdniowych)

Zakres obowiązków:
Rozładunek dostaw, kompletacja zleceń i załadunek wysyłek oraz rozładunek
Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i zgodności stanów magazynowych
Obsługa Informatycznych Systemów Zarządzania Magazynem
Obsługa wózków jezdniowych
Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
Przestrzeganie przepisów i zasad BHP
Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia (pełen etat w oparciu o umowę o pracę);
Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze;
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikację proszę składać na e-mail : @
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)