Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Informatyk

DMS
  • Swarzędz, wielkopolskie pow. poznański

Informatyk

Umowa o pracę

Firma DMS - DIRECT MARKETING SERVICES Sp. k.
świadczy usługi logistyczne w szczególności organizuje masowe kampanie wysyłkowe, logistykę magazynową, pakowanie, konfekcjonowanie i dystrybucję towarów dla firm wysyłkowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Informatyk

Zadania
- przetwarzanie i obróbka baz danych,
- programowanie i rozwijanie istniejącego oprogramowania na potrzeby firmy

Oczekiwania wobec kandydatów
- znajomość relacyjnych baz danych SQL - znajomość języków programowania: C#, itp.
- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych
- inicjatywa i samodzielność w działaniu
- rzetelność i dokładność

Oferujemy - ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
- umowę o pracę na pełen etat
- prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV

Miejsce pracy
DMS – DIRECT MARKETING SERVICES
ul. Pilotów 18-26,
62-006 Janikowo
Tel. + -02 wew. 123 Tel. +

Dojazd autobusem 412 lub pociągiem-stacja Ligowiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub zgłoszenia osobiste w siedzibie firmy w Janikowie k. Poznania od poniedziałku do piątku 8:30-16:00