Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Magazynier

FOL-DRUK FLEXO SP. Z O.O.
  • Płock, mazowieckie

Magazynier

Umowa o pracę

Firma Fol-Druk Flexo świadczy usługi zadruku fleksograficznego na rynku polskim jak i zagranicznym od ponad 20 lat.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER
Główne obowiązki:
• wykonywanie prac rozładunkowo - załadunkowych,
• sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją,
• kompletowanie towaru oraz jego wysyłka,
• bieżące monitorowanie zapasów magazynowych,
• przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji i umieszczanie w sektorach magazynowych,
• konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych,
• obsługa wózków widłowych,
• dbanie o porządek w magazynie.
Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• aktualne uprawnienia na obsługę wózków widłowych w tym na obsługę wózków wysokiego składowania,
• odpowiedzialność i uczciwość,
• skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w systemie zmianowym (bez zmian nocnych).