Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Pracownik Służby BHP

MPPB J.W. Ślepsk
  • Augustów, podlaskie pow. augustowski

Inny

Umowa o pracę

Stocznia jachtowa MPPB J.W. Ślepsk w Augustowie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Służby BHP.

Obowiązki:
• Nadzór nad warunkami pracy oraz przestrzeganiem przepisów i zasad BHP
• Prowadzenie audytów bezpieczeństwa i rekomendowanie rozwiązań organizacyjnych
• Sporządzanie dokumentacji powypadkowej oraz analiz dotyczących wypadków
• Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP
• Przeprowadzanie ocen ryzyka związanego z wykonywanymi pracami (analiza zagrożeń technicznych mających na celu poprawy warunków pracy)
• Prowadzenie rejestrów pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy
• Uczestnictwo w opracowywaniu wewnętrznych rozporządzeń i regulaminów z zakresu BHP, w tym szczegółowych instrukcji na stanowiskach pracy
• Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

Wymagania

• Znajomość aktualnych przepisów BHP oraz umiejętności praktycznego ich wykorzystywania
• Znajomość pakietu MS Office
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Dokładność, zaangażowanie, samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętności komunikacyjne
• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w obszarze BHP mile widziane
• Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

• Pracę jednozmianową w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin
• Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia