134 - operator linii produkcyjnej w zakładzie drobiarskim

  • Radom, mazowieckie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wisku operatora linii produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym w branży mięsnej; dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym; umiejętności współpracy
    [Umiejętność 1] : preferowane wykształcenie średnie techniczne lub chęć do nauki obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych; mile widziane doświadczenie w pracy na stano-
    [Inne] :
    wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych operatorów i kierowników
    pracę zmianową na dwie zmiany po 8 godzin (I zmiana 3:00-11:00, II zmiana 11:00-19:00), od poniedziałku do piątku
    nagrody motywacyjne
    terminową wypłatę wynagrodzeń, do 10 dnia następnego miesiąca
    codzienne obiady na stołówce zakładowej, kawa, herbata
    codziennie czystą odzież ochronną i obuwie robocze
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę tymczasową ( od 1 miesiąca do 18 miesięcy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)