Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

MAGAZYNIER

INNTEC SP. Z O.O. SP.K
  • Stara Biała, mazowieckie pow. płocki

Magazynier

Umowa o pracę

Magazynier
Miejsce pracy: Nowa Biała k. Płocka

Główne zadania:
• Przyjmowanie, wydawanie i rozliczanie detali i podzespołów na produkcję
• Obsługa systemu zarządzania magazynem
• Kontrola dostaw materiałów, weryfikacja zgodności
• Wprowadzanie zwrotów z produkcji i rozliczanie materiałów
• Utrzymywanie porządku na magazynie
• Komunikacja z działem zakupów
• Udział w inwentaryzacji

Wymagania

• Doświadczenie w pracy magazynowej, mile widziane w firmie produkcyjnej
• Znajomość zasad obsługi systemów magazynowych
• Minimum podstawowa znajomość Excel i Word
• Umiejętność efektywnej pracy
• Rzetelność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Gotowość doskonalenia umiejętności zawodowych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Kontakt z nowymi technologiami
• Możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Mile widziane:
• Wiedza w zakresie obsługi magazynów
• Znajomość podzespołów technicznych stosowanych w produkcji maszyn i urządzeń
Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INNTEC Sp. Z o.o. S.K. z siedzibą w Nowa Biała, na potrzeby rekrutacji"
W przypadku chęci pozostawienia cv na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INNTEC Sp. Z o.o. S.K. z siedzibą w Nowa Biała, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej Aplikacji na adres email: @