Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Brygadzist/koordynator obiektu Mszczonów

Atalian
  • Mszczonów, mazowieckie pow. żyrardowski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko Brygadzista/koordynator obiektu - Mszczonów

Twój zakres obowiązków
Nadzorowanie usług utrzymania czystości wewnątrz obiektów oraz opieka nad terenami zewnętrznymi
Realizacja założeń budżetowych
Opracowywanie i modyfikowanie grafików, podział obowiązków
Raportowanie wypracowywanych godzin
Przygotowywanie zamówień materiałowo-sprzętowych
Przygotowywanie wynagrodzeń dla działu ZL
Szkolenie stanowiskowe pracowników
Odpowiedzialność za wdrożenie wszelkich procedur i procesów zgodnie z kontraktem, niezbędnych do realizacji usług na określonym w SLA poziomie
Bieżąca komunikacja z klientem lokalnym

Mile widziane
Umiejętności analityczne i interpersonalne
Doświadczenie w branży cleaningu na obiektach biurowych – warunek konieczny
Doświadczenie w zarządzaniu zespołami powyżej 20 osób
Otwartość w kontaktach z klientem
Doświadczenie w budżetowaniu oraz optymalizacji kosztów
Biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
Wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop
Udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym
Pakiet medyczny Enel med
Ubezpieczenie Grupowe PZU