Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Pracownik porządkowy, ul. Obodrzycka- praca dodatkowa

KLUEH
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Kluh Facility Services jest częścią międzynarodowej Grupy Klueh, globalnego dostawcy usług kompleksowego Facility Managementu, w tym utrzymania czystości. Blisko 1000 pracowników polskiego oddziału Klueh codziennie dba o komfort życia naszych klientów i ich gości. Dzięki temu, że jesteśmy tak różni każdy z nas jest wyjątkowy, co pozwala nam dostarczać naszym klientom usługi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Będąc częścią zespołu Klueh to także szansa na rozwój w branży FM. Jeśli jesteś ambitną osobą, otwartą na rozwój, nie boisz się wyzwań i lubisz prace Zespołową zapraszamy Cię do Drużyny Klueh.

Aktualnie z uwagi na rozwój biznesu poszukujemy Pracownika porządkowego w Poznaniu, ul. Obodrzycka.

Warunki zatrudnienia:

• praca tylko na weekendy- dodatkowa (godziny do ustalenia) • Stawka godzinowa 27,70 zł brutto/ godz. • umowa zlecenie, mile widziana książeczka sanepid .

Zakres obowiązków:

Sprzątanie biura.

Wymagania, umiejętności i predyspozycje:

komunikatywność, dokładność, doświadczenie w sprzątaniu, umiejętność pracy zarówno samemu jak i w zespole,

W ramach stanowiska oferujemy:

godziny pracy do uzgodnienia,

niezbędny sprzęt do realizacji prac

praca od zaraz

umowa zlecenie

miła atmosfera

możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.