Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Elektromonter

Schwander Polska
  • Podegrodzie, małopolskie pow. nowosądecki

Inny

Umowa o pracę

Schwander Polska to światowy lider wdrażania technologii MBR (membrane biological reactor). Posiadamy bogate ponad 20-letnie doświadczenie, realizujemy zamówienia wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania i dostępne technologie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

· instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych

· montowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz liczników energii elektrycznej

· wykonywanie i przebudowywanie instalacji elektrycznych, wykrywanie i usuwanie awarii oraz instalowanie nowych punktów odbioru energii elektrycznej

· konserwacja instalacji elektrycznych

· wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń elektrycznych

· przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki

· wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego

· montaż elementów i podzespołów wg dokumentacji technicznej

· przestrzeganie przepisów BHP, prawidłowego posługiwania się sprzętem ochronnym i zabezpieczającym oraz postępowania zgodnego z przepisami p.poż i porządkowymi,

· dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań

Wymagania

· wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne

· umiejętność czytania projektów/rysunków technicznych

· aktualne uprawnienia SEP kontrolno-pomiarowe (świadectwo kwalifikacji Grupy I)

· prawo jazdy kat. B i gotowość do prowadzenia samochodu służbowego (również dostawczego do 3.5 t)

· gotowość do ewentualnej pracy w delegacji od poniedziałku do piątku

· zaangażowanie i chęć rozwoju

· umiejętność pracy zespołowej

· mile widziane doświadczenie z zakresu automatyki

Oferujemy

· umowę o pracę lub współpracę na zasadach samozatrudnienia (B2B)

· wymiar czasu pracy – pełny etat lub w przypadku B2B do uzgodnienia

· atrakcyjne zarobki i dodatkowe premie

· praca w młodym, dynamicznym zespole

Benefity:

· okresowe premie pieniężne

· karty multisport

· możliwość odbycia dodatkowych kursów i szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail @