Konsultant ds. umawiania spotkań

CLOUD CALL CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa zlecenie

Praca zdalna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży
Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy
Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C
Współpraca przy ciekawych projektach

Wymagania stanowiska

Nasze wymagania

Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Dobra znajomość obsługi komputera
Szybkie i stabilne łącze Internetowe
Dobra dykcja
Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel
Mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obsłudze klienta, ale niekonieczne
Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy

To oferujemy

Gwarantowaną stawkę godzinową 25 zł brutto
Dodatkowe premie miesięczne - nawet do 40%
Statystyki premii widoczne na bieżąco online
Pracę w stałych godzinach
Bazę klientów zapewnianą przez firmę
Praca na przejrzystym systemie obsługi call center vicidial
Bieżące wsparcie doświadczonego Managera
Firmowy laptop oraz słuchawki
Szkolenie wstępne i projektowe
Płatną przerwę na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy każdego dnia
Rekrutacja 100% zdalna, bez konieczności wychodzenia z domu
Prowizje za efektywne polecenia kolejnych osób do pracy z nami
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)