Praca fizjoterapeuta Sosnowiec

Wioletta Dunajewska
  • Sosnowiec, śląskie

Inny

Umowa o pracę

W związku z rozwojem gabinet rehabilitacyjny w Sosnowcu poszukuje terapeuty do pracy z dorosłymi.

Praca jako dodatkowa z elastycznym grafikiem, wynagrodzenie i forma zatrudnienia do uzgonienia.

Twój zakres obowiązków:

-Prowadzenie sesji fizjoterapeutycznych ,

-Terapia obejmuje ćwiczenia, terapię manualną, techniki rozluźniające, kinezyterapię i inne formy interwencji,

-Monitorowanie postępu rehabilitacji pacjentów i dostosowywanie programów terapeutycznych w zależności od potrzeb,

-Prowadzenie dokumentacji medycznej

Nasze wymagania:

-Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii,

-Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty,

-Umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych z pacjentami,

-Stosowanie wysokich standardów etycznych w pracy zawodowej.

kontakt:- preferowany kontakt sms

CV prosimy wysyłać na adres mejlowy wioladunajewska @
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)