Instalator Serwisant sieci światłowodowych

Optiq
  • Jarocin, podkarpackie pow. niżański

Informatyk

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma OPTIQ SP. z o.o. Grabów nad Prosną zatrudni na stanowisko:

Instalator sieci światłowodowych i przyłączy światłowodowych na terenie Legnicy i ościennych gmin.

Ze względu na szybki rozwój i wiele nowych kontraktów, poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko.

Co proponujemy?

1. Forma współpracy: dowolna - umowa o pracę, zlecenie, bądź współpraca B2B

2. Zarobki: od 3500 zł netto do nawet 6 000 zł netto/miesięcznie

3. Miejsce pracy: powiat kaliski, ostrowski, pleszewski, jarociński, Kalisz

4. Premie uznaniowe: od ilości zrealizowanych adresów oraz systematykę pracy

5. Dodatki: auto firmowe, telefon firmowy, sprzęt do pracy,

7. Szkolenia i certyfikaty: poszerzamy kompetencje naszych pracowników wysyłając ich na dodatkowe szkolenia

Czego oczekujemy?

1. Zakres obowiązków:

- montaż instalacji teletechnicznych

- serwisowanie światłowodowych linii abonenckich

- spawanie światłowodów

- podwieszanie światłowodów pod słupy telekomunikacyjne

- wykonywanie światłowodowych instalacji abonenckich

- wykonywanie pomiarów światłowodów z użyciem specjalistycznych mierników

- montaż i konfiguracja urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów (modemy, routery, etc.)

-wykonywanie przyłączy światłowodowych

- instalacje teletechniczne wewnątrz-budynkowe

- CODZIENNE raportowanie wykonanych prac – w formie fotografii z punktu

2.

Wymagania

- podstawowa znajomość zagadnień telekomunikacyjnych,

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

- umiejętność pracy w zespole i klientem indywidualnym,

- umiejętność konfiguracji sprzętów sieciowych,

- prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY !

- mile widziane SEP,

PRACA OD ZARAZ !

Preferowany kontakt mailowy.

Cv wraz z klauzulą zachowania poufności proszę wysłać na podany adres:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)