Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Bio-clean szuka pracownika

Bio-Clean
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Bio-Clean sp. z o.o.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferująca kompleksowe usługi między innymi : czyszczenia po pożarach, zgonach, powodziach, usuwania szkód, pracach rozbiórkowych, badaniach laboratoryjnych, audytach mikrobiologicznych.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości.
Firma Bio-Clean sp. z o.o. - lider w branży specjalistycznych dekontaminacji poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel – handlowiec

OBOWIĄZKI :
- Bezpośrednia obsługa kontrahentów - spotkania, negocjacje, ustalanie warunków współpracy,
- Zarządzanie procesem sprzedaży;
- Organizacja szkoleń
- Reprezentowanie firmy na spotkaniach i targach

WYMAGANIA:
- Dobre umiejętności sprzedażowe lub/ i negocjacyjne
- Rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Znajomość pakietu Office
- Prawo jazdy kat B i gotowość do wyjazdów
- Komunikatywność, kreatywność, wysoka kultura osobista
- Doświadczenie w sprzedaży / ubezpieczeniach będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY :
- Umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym + premię
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim
- Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon etc.)
- Szkolenia produktowe i specjalistyczne
- Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze

Praca w naszej firmie jest okazją do pracy w dobrej atmosferze, w zespole dynamicznych ludzi w firmie na ciągle powiększającym się rynku. Firma ma płaską strukturę zarządzania. Aby dobrze odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest elastyczność i inicjatywa. Firma oferuje pracownikom rozwój personalny poprzez szkolenia, konferencje.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.