Konsultanta ds. obsługi klienta w j. niemieckim

Teleperformance Polska
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Wyprzedaże, bestsellery, promocje, rabaty... poznaj tajniki jednej z największych platform

e-commerce na świecie i dołącz do naszego zgranego zespołu w Katowicach na stanowisko...

Lokalizacja pracy: ul. Chorzowska 146 D, Katowice

Zadania

❆ obsługa niemieckojęzycznego klienta biznesowego w zakresie rozwiązywania problemów związanych z umieszczaniem jego produktów na znanej platformie zakupowej, tj. problemy z kontem, rejestracją, logowaniem, metody płatności, dostawy, magazynowanie itp.

❆ kontakt głównie przez e-mail, ale będą również połączenia przychodzące i czaty,

❆ budowanie dobrego wizerunku firmy,

❆ dbanie o najwyższą jakość procesów.

Nasze wymagania

❅ doskonała znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

❅ bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

❅ umiejętność obsługi komputera na wysokim poziomie

❅ komunikatywność: empatia, asertywność, umiejętność aktywnego słuchania, zaangażowanie w rozwiązanie sprawy klienta i swoboda wypowiedzi.

Co oferujemy

❊ możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę (wynagrodzenie: 7000-7500 zł brutto/miesiąc) lub umowa cywilnoprawna (wynagrodzenie: 43-47 zł brutto/h),

❊ program Poleć Znajomego - możliwość zdobycia bonusów do 2000 zł,

❊ benefity, w tym prywatna opieka medyczna w Medicover, dofinansowanie do karty sportowej, bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych,

❊ praca zmianowa, dzięki czemu można łączyć pracę z innymi aktywnościami,

❊ pracę w nowoczesnym, dobrze skomunikowanym biurze nazywanym potocznie Tiramisu, zlokalizowanym naprzeciwko Silesia City Center. Znajdujemy się na wysokim piętrze, dzięki czemu mamy piękny widok m.in. na Park Śląski, Legendię i Stadion Śląski,

❊ świetna atmosfera pracy zespołowej,

❊ ciekawa praca, w której nie sposób się nudzić,

❊ praca w firmie, która może pochwalić się certyfikatem Great Place to Work, otrzymanym na podstawie pozytywnych opinii pracowników już 3 rok z rzędu,

❊ kontakt z wyuczonym językiem,

❊ realną możliwość awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych,

❊ możliwość wzięcia udziału w wewnętrznych szkoleniach.

Dołącz do naszego zespołu i aplikuj już dziś!

Rekrutację prowadzimy zdalnie! ️
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)