Pracownik obsługi sklepu internetowego, Specjalista Ecommerce

Krzysztof
  • Kraków, małopolskie

Informatyk

Umowa zlecenie

Praca zdalna

Sklep specjalistyczny z branży ogrodowej oraz AGD poszukuje pracownika do obsługi sklepu internetowego oraz platform marketplace takich jak Allegro, Empik, Wszystko.pl.

WAŻNE: Wymagany status studenta - praca zdalna.

Zakres obowiązków:
- Obsługa panelu administracyjnego.
- Dodawanie produktów do systemu PrestaShop.
- Obróbka zdjęć przy użyciu platformy Canva.
- Tworzenie opisów zgodnie z wytycznymi oraz obsługa Chat GPT w celu -
korekty błędów.
- Aktualizowanie stanu magazynowego na sklepie internetowym.
- Proste działania SEO zgodnie z wytycznymi.
- Obsługa mediów społecznościowych.

Wymagania

- Zacięcie do działań marketingowych.
- Biegła obsługa platform sklepowych.
- Umiejętności komunikacyjne.
- Lekkie pióro.
- Chęć do uczenia się nowych umiejętności.
- Zamiłowanie do środowiska e-commerce.

Oferujemy

-Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania.
-Zatrudnienie na umowę o zlecenie lub umowę o dzieło.
-Zwiększenie doświadczenia w branży marketingu internetowego.
-elastyczne godziny pracy ok 4 -5 godzin dziennie.

Proszę o wysłanie CV na maila podanego w formularzu.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prośba o kontakt telefoniczny osób z Krakowa i Okolic.
Pozdrawiam
Krzysztof
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)