Magazynier z UDT- transport surowców na produkcję

EWL S.A.
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Magazynier

Umowa o pracę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Grodzisku Mazowieckim.

Stała praca i jasne warunki zatrudnienia!

MAGAZYNIER

Zadania:
- Przyjmowanie dostaw do magazynu,
- Wprowadzanie dostaw do systemu SAP zgodnie z dokumentacją,
- Obsługa wózka widłowego- ręcznego,
- Przygotowywanie oraz wydawanie zamówień surowców i opakowań na Produkcję.

Oferta:
- Umowa o pracę- bez pośredników;
- Stawka od 5000 zł brutto;
- Premia miesięczna;
- System benefitów: pakiet opieki medycznej, karta sportowa, dofinansowanie posiłków, dodatkowe ubezpieczenie.

Wymagania

- Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych z UDT;
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami spełniającymi podane wymagania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)