Aaktrakcyjna praca dla kosmetyczki/ kosmetologa

Euro-Edukator Ewa Kanabus-Koszal
  • Gniezno, wielkopolskie pow. gnieźnieński

Inny

Umowa zlecenie

Salon Perfect Look Clinic w Gnieźnie poszukuje pracownika na stanowisko kosmetyczka /kosmetolog.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie manicure i pedicure
- prowadzanie pozostałych zabiegów z oferty salonu zgodnie z oczekiwaniami klientów
- przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów
- obsługa oraz konserwacja urządzeń i sprzętów wykorzystywanych do zabiegów
- sprzedaż usług (zabiegów oraz kosmetyków)
- obsługa recepcji oraz systemu CRM i booksy

Wymagania

- kwalifikacje /uprawnienia do wykonywania manicure i pedicure
- mile widziana ukończona szkoła kosmetyczna (co najmniej technik usług kosmetycznych lub licencjat)
- umiejętności i doświadczenie sprzedażowe
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- podstawa + atrakcyjna prowizja od sprzedaży usług i produktów
- prowizja od wykonanego zabiegu
- możliwość uczestniczenia w szkoleniach oferowanych przez firmę i podnoszenia kwalifikacji.

Bardzo prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: @ z dopiskiem „rekrutacja do pracy – PLC Gniezno”.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)