UWAGA ! Pracownik Loombardu Wąbrzeźno

Majestik Zientarski
  • Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie pow. wąbrzeski

Kasjer

Umowa o pracę

Działamy w branży usług finansowych od ponad 20 lat.
Jest to największa sieć tego typu placówek w Polsce i jedna z największych w Europie.
Dzięki temu możesz nauczyć się jak działać w tej branży, jak rozmawiać z klientem, jak negocjować i jak zarabiać.
W związku z rozwojem sieci poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:
Pracownik Loombardu w Wąbrzeźno

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- system szkoleń, które finansujemy
- możliwość rozwoju,
- premie sprzedażowe,
- pracę w miłym, młodym zespole,
- elastyczne godziny pracy,
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Oczekujemy:
- podstawowej znajomości obsługi komputera,
- dyspozycyjności,
- mile widziana znajomość branży RTV, AGD itp. oraz portalów internetowych takich jak allegro, olx itp.
- a przede wszystkim... chęci do pracy,
Zadania:
-Profesjonalna obsługa klienta
-Aktywna sprzedaż produktów na punkcie i stronie internetowej
-Dbanie o estetykę ekspozycji na punkcie
Nie szukamy pracowników sezonowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Odwiedź naszą stronę:
Wyślij do nas CV ze zdjęciem przez OLX
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV proszę umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Majestik Zientarski spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)