SERWISANT

GRUPA LUKSOR Sp. z o.o.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

GRUPA LUKSOR Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Sieradzkiej 31B, jst firmą handlowo - usługową z długoletnim stażem na rynku w branży spawalniczo-narzędziowej poszukuje pracownika na stanowisko:.

SERWISANT
w pełnym wymiarze godzin pracy.

Poszukiwana osoba na stanowisko serwisanta urządzeń spawalniczych (elektronicznych) oraz pokrewnych, będzie:
- naprawiać kable i uchwyty spawalnicze
- serwisowaćurządzenia spawalnicze
- wykonywać przeglady okresowe
- wykonywać walidację urządzeń
- prowadzić dokumentację serwisową

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków
- Szkolenia
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego
- Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności

Wymagania minimalne:
- Zamiłowanie do prac/napraw mechanicznych (wykształcenie techniczne, od zawodowego do ...)
- Otwartość na naukę
- Punktualność
- Sumienność
- Dokładność
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat B

Czas pracy: od 8.00 do 16.00/od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy: Toruń.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, wymagane przesłanie CV.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na mail: @
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA LUKSOR Sp. z o.o., Toruń ul. Sieradzka 31B, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)