Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Specjalista ds. kadr i płac

WorkON s.c.
  • Poznań, wielkopolskie

Umowa o pracę

Zatrudnimy specjalistę ds. kadr i płac

Lokalizacja: Poznań, Jeżyce

Praca w oparciu o umowę o pracę, na pół etatu, od poniedziałku do piątku (godziny pracy do ustalenia).

Praca na autorskim programie kadrowo-płacowym (zapewniamy wdrożenie).

Zakres obowiązków:

· tworzenie i uaktualnianie dokumentacji kadrowo-płacowej,

· sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, GUS, PFRON

· kontrola ważności dokumentów kadrowych,

· nadzorowanie prawidłowości prowadzenia spraw pracowniczych i terminowości sporządzania sprawozdań,

· nadzorowanie prawidłowości realizacji obowiązków płatnika,

Wymagania

· doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu obsługi kadrowo-płacowej,

· znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

· znajomość pakietu MS Office oraz programu ZUS Płatnik,

· samodzielność oraz sumienność