Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

SWIMER
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma Swimer została założona w 2008 roku w Toruniu. Jesteśmy polskim producentem zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji wszelkich płynów takich jak paliwa płynne, woda, nawozy azotowe, AdBlue oraz innych substancji chemicznych. Grono naszych klientów stale się powiększa. Docieramy już do 30 krajów z całego świata.

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Twój zakres obowiązków:

-obsługa firmy na pełnej księgowości,

-wprowadzanie i księgowanie dokumentów do systemu księgowego,

-uzgadnianie kont księgowych,

-kontrola sald rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych,

-uzgadnianie i weryfikacja sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań,

-ewidencja środków trwałych wraz z amortyzacją,

-sporządzanie sprawozdań dla GUS,

-przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek wyników, informacja dodatkowa),

-sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK, PIT.

Nasze wymagania:

-minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości,

-znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania,

-umiejętność obsługi programu ENOVA- mile widziane,

-dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,

-wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

-samodzielność i odpowiedzialność.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)