Praca dla naturoterapeuty w gabinecie medycyny naturalnej

Joanna Kurczyk-Górska
  • Chorzów, śląskie

Inny

Umowa zlecenie

Gabinet Medycyny Alternatywnej Biomed Complex działający od 2017 roku zatrudni osobę do obsługi badań biorezonansowych oraz terapii generatorem plazmowym. Preferowany kierunek wykształcenia: pielęgniarstwo/ biologia/ analityka medyczna/ fizjoterapia/ naturoterapia. Zapewniamy szkolenie.

Zakres obowiązków

· przyjęcie pacjenta

· przeprowadzenie wywiadu

· wykonywanie diagnostyki i terapii

Nasze wymagania

· wykształcenie medyczne lub około medyczne: pielęgniarstwo/fizjoterapia/dietetyka/naturoterapia/biologia/analityka medyczna i pokrewne

· dyspozycyjność

· komunikatywność

· łatwość nawiązywania kontaktów

· empatia

Mile widziane

· doświadczenie w zakresie wykonywania badań metodą biorezonansu na urządzeniu Amscan VS do analizy elektropunkturowej (Metoda Volla

· zainteresowania dotyczące zdrowego trybu życia, medycyny naturalnej
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)