Grafik, Kraków

HR Project sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektronicznej poszukujemy Grafika

Zakres obowiązków:
Aktywne uczestniczenie w tworzeniu koncepcji reklamowych;
Opracowanie graficzne materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, banerów;
Projektowanie opakowań;
Retusz zdjęć;
Tworzenie animacji na potrzeby Social Mediów;
Przygotowanie materiałów graficznych dla stron www i druku;

Wymagania

Doskonała znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign, XD);
Dbałość o szczegóły;
Poczucie estetyki przy projektowaniu;
Umiejętność pracy w zespole;
Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej;
Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Mile widziane: Edycja wideo/animacja – znajomość programów graficznych z pakietu Adobe ( After Effects, Premiere Pro);

Oferujemy

Pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 8 godzin);
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ kontrakt B2B;
Otwartość na Twoje pomysły;
W pełni wyposażone stanowisko pracy;
Opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych;
Dołącz CV

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)