Pracownik utrzymania ruchu

  • Piekary Śląskie, śląskie pow. Piekary Śląskie

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Przygotowanie zawodowe o profilu mechanicznym (preferowane kierunki: mechanika); 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Podstawowa znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych, Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, Podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego, Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, Gotowość do podnoszenia kwalifikacji, Umiejętność obsługi komputera, Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, Solidność, dyspozycyjność i operatywność, Prawo jazdy kat. B, Odpowiedzialność, rzetelność i punktualność. Mile widziane: Doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu, Uprawnienia SEP.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 3 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: praca na 1/2 lub 3/5 etatu, praca pomiędzy godz. 7-16. od pon do pt.

    Praca na 1/2 etatu: 3000 zł/brutto miesięcznie, 3/5 etatu: 3600zł/ brutto mies.

    Dodatkowo: - System premiowy, - Pakiety opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń, - Stałe dofinansowanie aktywności sportowej.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)