Pracownik serwisu sprzątającego

Pakar Service
  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY.

Miejsce pracy: salon samochodowy, Młochów al. Katowicka;

Obowiązki: sprzątanie maszyna myjącą samojezdną salony samochodowego oraz utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym przyległym - mycie myjką ciśnieniową kostki brukowej, zamiatanie, opróżnianie koszy na śmieci, pielęgnacja zieleni, grabienie liści, odśnieżanie;

Wymagania

dyspozycyjność do pracy w podanych dniach i godzinach (warunek konieczny),

komunikatywna znajomość języka polskiego oraz nadany PESEL w przypadku obcokrajowców,

ukończone 18 lat,

sumienność, skrupulatność, dokładność,

dobra sprawność fizyczna i kultura osobista,

umiejętność obsługi maszyny myjącej, kosiarki, podkaszarki i innych urządzeń ogrodniczych,

prawo jazdy kategorii B będzie dużym atutem,

mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i ze statusem studenta;

Oferujemy

pracę od zaraz w wymiarze 160-180h w miesiącu, 5 dni tygodniu, poniedziałek - piątek w godzinach 6:00-14:00,

umowę zlecenie z opłaconymi składkami (ZUS) i stawkę 23,50zł brutto/h,

odzież roboczą i środki ochrony osobistej,

pewne zatrudnienie z perspektywą rozwoju,

codzienne wsparcie brygadzisty lub kierownika na obiekcie,

miłą i życzliwą atmosferę w miejscu pracy;

Etapy procesu rekrutacji:

rozmowa telefoniczna z rekruterem (10 minut),

spotkanie osobiste z kierownikiem lub brygadzistą i poznanie obiektu oraz zespołu (30-45 minut),

decyzja i informacja zwrotna dla kandydata zaraz po spotkaniu;

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny poniedziałek – piątek w godzinach 8:00-16:00 lub przesłanie aktualnego CV z poniższą klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Skrajna 78G 25-650 Kielce."
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)