Specjalista ds. Aktywnej Sprzedaży Leasingów

IDEA
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy dynamicznego specjalisty ds. sprzedaży leasingów, który dołączy do zespołu w dziale sprzedaży pojazdów u wiodącego dostawcy nowych pojazdów i oferuje klientom najnowsze modele samochodów oraz innych pojazdów. Nasza firma cieszy się uznaniem w branży, a my dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszej oferty.

Obowiązki:
- Aktywna sprzedaż leasingów nowych pojazdów klientom indywidualnym oraz firmom.
- Budowanie relacji z klientami i doradzanie im w wyborze najlepszego rozwiązania.
- Opracowywanie i przedstawianie ofert leasingowych, uwzględniając indywidualne potrzeby klientów.
- Monitorowanie rynku i konkurencji, oraz dostosowywanie strategii sprzedażowej.
- Realizacja określonych celów sprzedażowych i raportowanie wyników.

Wymagania

- Doświadczenie w aktywnej sprzedaży, mile widziane w branży finansowej
- Umiejętność budowania relacji z klientami oraz silne umiejętności komunikacyjne.
- Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozwiązywania problemów.
- Samodzielność i proaktywność w działaniu.
- Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana znajomość rynku motoryzacyjnego lub predyspozycje do nabycia aktualnej wiedzy

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
- Atrakcyjny system wynagrodzenia, składający się z podstawy oraz premii od sprzedaży.
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
- Dostęp do narzędzi i szkoleń umożliwiających rozwijanie umiejętności.
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą jako Specjalista ds. Aktywnej Sprzedaży Leasingów, prosimy o przesłanie swojego CV!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)