Praca na magazynie

Personal Technic
  • Sosnowiec, śląskie

Magazynier

Umowa zlecenie

️ Praca na magazynie w Sosnowcu

Opis stanowiska:
- Kompletacja zamówień ( praca na zestawie słuchawkowym voice i skanerze)
- Współpraca z innymi pracownikami magazynu w celu utrzymania porządku i przepływu towarów
- Obsługa podstawowych narzędzi i urządzeń magazynowych

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane - zapewnimy szkolenie
- Sprawność fizyczna i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
- Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
- Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
-Książeczkę sanepidowską

Oferujemy

- Stałą umowę zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki ( stawki godzinowe od 19 do 33 netto) , wyższe stawki dla studentów
- Praca na akord
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV na adres email: @ z dopiskiem praca magazynie
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)