Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

JobNonStop
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Dostępne lokalizacje pracy: Warszawa/Kraków/Katowice/Sosnowiec/Rzeszów

7 000 – 12 000 PLN (Umowa o Pracę)

Twój zakres obowiązków:
· bieżąca obsługa klienta
· sprzedaż produktów bankowych Klientom Banku
· nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
· prowadzenie dokumentacji kredytowej Klienta
· pomoc w finalizowaniu złożonych przez Klienta wniosków

Nasze wymagania:
· umiejętność swobodnej komunikacji werbalnej
· doświadczenie pracy z klientem w kanale zdalnym/telefonicznym
· umiejętność uważnego słuchania i reagowania na uwagi klienta
· doświadczenie pracy z celami sprzedażowymi
· wykształcenie co najmniej średnie.

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· wynagrodzenie podstawowe + premie: 7 000 – 12 000 PLN
· praca od poniedziałku do piątku (praca w sobotę tylko dla chętnych)
· elastyczny grafik
· indywidualny system premiowy bez górnego limitu
· profesjonalne wdrożenie, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę
· możliwość zdobycia doświadczenia w bankowości
· różnorodne konkursy wewnętrzne
· otwartą i jasną ścieżkę rozwoju w strukturach banku
· luźną atmosferę
· możliwość awansu wewnętrznego
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)