Opieka do młodego niepełnosprawnego mężczyzny

praca
  • Wrocław, dolnośląskie

Opiekun

Umowa o pracę

OGŁOSZENIE PRYWATNE

POSZUKUJĘ OPIEKUNKI - WYNAGRODZENIE - MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA I ZATRUDNIENIA - WROCŁAW

Bardzo proszę przeczytać ogłoszenie do końca, jeżeli będzie coś niezrozumiałe to z chęcią odpowiem na wszystkie poważne pytania w wiadomości prywatnej.

Poszukuję Opiekunki do pomocy młodemu niepełnosprawnemu mężczyźnie. Osoba wymagająca pomocy jest w pełni sprawna psychicznie i w całkowitym kontakcie.

Osoba wymagająca pomocy nie używa cewnika i nie korzysta z pampersów. Nie ma tracheotomii, stomii, PEGa.

Osoby bez doświadczenia mogą liczyć na pomoc w nauce wykonywania wszystkich czynności związanych z pomocą osobie niepełnosprawnej. Osoba posiada specjalistyczny sprzęt znaczenie ułatwiający pracę przy wykonywaniu większości czynności związanych z pomocą osobie niepełnosprawnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w czynnościach dnia codziennego jakich osoba nie jest w stanie sama wykonać.

W ZAMIAN OFERUJĘ:

wynagrodzenie w pierwszych dniach pracy może być wypłacane codziennie.

możliwość zamieszkania z utrzymaniem.

możliwość zatrudnienia.

możliwość współpracy ze studentem/ką.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)