Kasjer - Sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosprawności

Ipracujzdalnie.pl
  • Gniewkowo, kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski

Kasjer

Umowa o pracę

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym

Miejsce pracy: Gniewkowo

Wymiar czasu pracy: cały etat

Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

· Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska

· Profesjonalna obsługa Klienta

· Obsługa kasy fiskalnej

· Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich

· Minimalizacja poziomu strat w sklepie

· Rozliczanie kasy

Wymagania

· Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

· Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia

· Umiejętność pracy w zespole

· Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy

· Umowę o pracę na cały etat

· Zmianowy czas pracy

· Prywatna opieka medyczna

· Szkolenia i możliwość rozwoju

· Dofinansowanie do kart sportowych

· Paczki świąteczne
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)