Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

ECO TEAM SOLUTIONS - Szukamy Trenera Sprzedaży D2D!

Eco Team Solutions sp. z o.o.
  • Częstochowa, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą, która sprzedaje ekologiczne rozwiązania, jak pompy ciepła czy systemy fotowoltaiczne. W ciągu ostatnich 3 lat wygenerowaliśmy ponad 50 mln zł i współpracujemy z najlepszymi w branży. Nasza praca to nie tylko zarabianie, ale i dbanie o środowisko. Mamy przyjazną atmosferę, nie jak w wielkich korporacjach, i szukamy ludzi, którzy chcą razem z nami rosnąć.

Gdzie będziesz pracować?
W województwie śląskim, głównie w Katowicach i Częstochowie.

Twoje zadania:

Oglądasz, jak pracują nasi sprzedawcy i myślisz, jak możesz im pomóc sprzedawać lepiej.
Tworzysz i prowadzisz szkolenia dla sprzedawców, żeby byli jeszcze lepsi w tym, co robią.
Pomożesz nam rozwinąć się w Częstochowie, a później też w innych miastach na Śląsku i w Polsce.
Co oferujemy?

Miesięcznie 10.000 zł+++ na rękę.
Dodatkowe premie, jeśli sprzedamy więcej, niż planujemy.
Możliwość awansu na wyższe stanowiska i udziały w firmie.
Czego szukamy w Tobie?

Doświadczenie w pracy z doradcami albo w sprzedaży (np. ubezpieczenia, AGD).
Zrozumienie, czego potrzebują nasi sprzedawcy, żeby być lepszymi.
Chęć do nauki i podawania pomysłów, jak możemy razem sprzedawać więcej.
Chcesz dołączyć do nas?
Napisz do nas albo zadzwoń – chętnie porozmawiamy!