OFERUJEMY PRACĘ NA STANOWISKU ZARZĄDCY HOTELU

Ryszard Hornik
  • Wrocław, dolnośląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Opis Stanowiska:

Jesteśmy dobrze prosperującym hotelem, oferującym szeroki zakres usług turystycznych, noclegów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego Zarządcy Hotelu, który będzie zarządzać naszym obiektem z pasją i zaangażowaniem. Dajemy również możliwość zatrudnienia dla osoby towarzyszącej. Oferujemy miejsce zamieszkania.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy hotelarskiej
• Umiejętność obsługi i nadzorowania pracy recepcji, w tym rezerwacji i zameldowań/wymeldowań gości
• Umiejętność pozyskiwania gości hotelowych – dzierżawców
• Zdolność wystawiania faktur i prowadzenia dokumentacji związanej z obsługą księgową firm i osób prywatnych
• Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania personelem i obiektem
• Umiejętność rozwiązywania problemów i elastyczność w podejściu do potrzeb klientów

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Miejsce zamieszkania
• Przyjazne środowisko pracy

Prosimy o kontakt:
tel.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)