Magazynier - magazyn największych marek modowych w Polsce

PROJECT PLUS HR
  • Świebodzin, lubuskie pow. świebodziński

Magazynier

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Project Plus HR sp. z o.o. Międzynarodowa Agencja Pracy - znana z dbałości o swoich pracowników , zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia, której mottem jest hasło - Z NAMI ŁATWIEJ

W lokalizacji Świebodzin współpracujmy z największą firmą i liderem w branży, w której nasi pracownicy znajdują stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju finansowego. Aktualnie poszukujemy do prostej pracy polegającej na kompletacji zamówień osoby na stanowisko

Magazynier - praca dla kobiet i mężczyzn

Zapewniamy i

Oferujemy

Organizujemy stabilną, stałą pracę
Zakwaterowanie w spokojnej okolicy blisko miejsca pracy
Możliwa dopłata do zakwaterowania
Zapewniamy pracę od zaraz - umowa zlecenie
Pracę w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00)
Pracę w dynamicznym i bardzo przyjaznym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz atrakcyjny system premiowy
Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
Możliwość pracy w soboty
Możliwość awansu zawodowego i rozwoju finansowego
Szkolenie i wdrożenie do pracy
Opieka koordynatora
Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia
Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

Wymagania

Motywacja do pracy i zaangażowanie
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Podstawowa obsługa komputera
Samodzielność w działaniu
Uczciwość

Zakres obowiązków:
Przepakowywanie odzieży, obuwia oraz akcesoriów
Sortowanie towarów i kontrola jakości
Przygotowanie towarów do wysyłki

Jak Aplikować:
Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu lub napisz do nas wiadomość

Zadzwoń pod jeden z naszych numerów telefonu lub wyślij sms a oddzwonimy do Ciebie (numer podany w danych kontaktowych )

Skontaktuj się poprzez messenger na facebook.com/ProjectPlusHR

Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu! Oferujemy stabilne zatrudnienie, WYSOKIE wynagrodzenie i przyjazne warunki pracy.

Osoby przesyłające CV prosimy o zamieszczenie klauzuli RODO
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)