Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

Piekarnia Galicyjska
  • Jeżowe, podkarpackie pow. niżański

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Piekarnia Galicyjska (oddział Jeżowe) producent pieczywa o przedłużonej trwałości (pieczywo chrupkie, snacki, drożdżówki) oraz pieczywa mrożonego zatrudni SPECJALISTĘ DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ.

Zakres obowiązków:
- inwentaryzacja magazynów
- tworzenie dokumentów magazynowych w systemie Comarch XL
- generowanie zleceń produkcyjnych i powiązanych dokumentów
- rozliczanie produkcji na podstawie otrzymanych dokumentów
- prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów
- rozliczanie kosztów wytworzenia produktu
- współpraca z dostawcami – prowadzenie negocjacji cenowych i optymalizacja kosztów
- analiza zapotrzebowania zakładu w surowce i opakowania.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- biegła obsługa komputera
- zaangażowanie.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł brutto/m-c.
- możliwość rozwoju zawodowego.
Dodana
Wygasa (jutro)