Asystent nauczyciela żłobka poszukiwany

Pedagogiczna Rekrutacja
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

W związku z rozwojem placówki poszukujemy asystenta do naszego oddziału ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA.

Zakres obowiązków:

*pomaganie podopiecznym w spożywaniu posiłków

*pomaganie podopiecznym w czynnościach higienicznych

*wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie podopiecznym, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania

*porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych

*opieka podczas zabaw, spacerów i wycieczek

*organizowanie miejsca pracy z zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

* doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

* umiejętności pracy w zespole

* znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem

* profilowe wykształcenie (edukacja przedszkolna, opiekun dziecięcy) będzie atutem

Oferujemy pracę z dobrym dojazdem w samym centrum Krakowa, ¾ etatu, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę w międzynarodowym zespole, umowe o prace i wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia. Wyngrodzenie 2500 netto/3100 brutto.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)