Kierownik Hurtowni - branża techniczna

PGB HR
  • Gliwice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta – firmy z branży technicznej poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:
Kierownik Hurtowni
Lokalizacja: Gliwice
Nr Ref.: KH_1023_GL_WAI

Obowiązki:
• Nadzór nad pracą hurtowni i zarządzanie podległym zespołem.
• Realizacja celów sprzedażowych i marżowych.
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Gliwic i okolic.
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami.
• Prowadzenie spotkań biznesowych - wizyty u Klientów.
• Bezpośrednia obsługa i sprzedaż produktów firmy.
• Tworzenie dokumentacji sprzedażowej.

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej, technicznej lub budowlanej.
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu personelem.
• Zdolności interpersonalne, w tym komunikacyjne.
• Nastawienie na sprzedaż produktów firmy.
• Prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:
• Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus system premiowy.
• Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)