Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Operator wózka widłowego wysokiego składowania z UDT

Step up
  • Błonie, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Magazynier

Umowa o pracę

Operator wózka widłowego wysokiego składowania:

Zadania:
• Załadunek i rozładunek towaru.
• Sprawdzanie i przyjęcie dostaw.
• Praca na wózkach transportu poziomego, wózkach czołowych i wózkach wysokiego składowania.
• Wstawianie i wystawianie towaru z regałów wysokiego składowania i miejsc wyznaczonych.
• Przygotowanie WZ, niszczeń, foliowanie palet.
• Sprawdzanie i załadunek dostaw.
• Dbałość o powierzony sprzęt .
• Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
• Efektywne wykorzystanie czasu pracy.
• Czynny udział w inwentaryzacjach bieżących i rocznych.
• Realizacja wszystkich działań wynikających z wymagań systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz systemu zarządzania jakością - funkcjonujących w Centrum Dystrybucyjnym L’Oréal.
Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym wysokiego składowania
• Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych , podnośnikowych, akumulatorowych.
• Uprawnienia do unoszenia ładunku do 9 m.