Kucharz ( kuchnia europejska)

www.hr.info.pl
  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, restauracji specjalizującej się w kuchni europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

KUCHARZ

OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie dań od podstaw
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy
- dbanie o odpowiednią estetykę potraw
- przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie/zawodowe
- ok. 2 lata doświadczenia na kuchni
- posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
- znajomość kuchni europejskiej
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku jako kucharz
- dyspozycyjność
- kreatywność

PRACODAWCA OFERUJE:
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
- możliwość zakwaterowania
- umowa zlecenie lub umowa o prace
- miła atmosfera pracy
- możliwości rozwoju

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką
HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)