Praca na magazynie

Personal Technic
  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Magazynier

Umowa zlecenie

Oferta Pracy

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Krosno, Polska

Opis stanowiska:
- Kompletowanie zamówień - praca ze skanerem
I zestawem słuchawkowym
- Obsługa sprzętu magazynowego, takiego jak wózki elektryczne
- Współpraca z innymi pracownikami magazynu
- Praca na magazynie „suchym „ 2 zmiany na 14 i 22 oraz na magazynie „ fresh” 1 zmiana na 16
- Praca 6 dni w tyg po 8h

Wymagania

- Książeczka sanepidowska
- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne - zapewniamy szkolenie
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
- Zdolność do pracy fizycznej, w tym podnoszenia ciężkich przedmiotów

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
- Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki socjalne
- Zakwaterowanie 600
- Transport na terenie Krosna do pracy GRATIS!!
- Wynagrodzenie od 19 netto do 35 netto/ h
- Dodatki dla studentów od 24netto /h
- Umowa zlecenie na 3 miesiące
- Możliwość nadgodzin

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy na magazynie, prosimy o przesłanie swojego CV na adres @ z dopiskiem „ praca na magazynie „

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)